- LEDVANCE

Цена
€5 39 / 10 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 10 |
| Светлинен поток (lm) | 1520 lm |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Филамент |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 300° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE Value FILAMENT CLA100 LED крушка - 1520lm, 4000K, E27
Изживейте ефективно и топло осветление с LED крушката LEDVANCE Value Filament CLA100. С 1520 лумена и неутрална бяла светлина (4000K), тя е идеална за всекидневни, спални и офиси. Класическият филаментен дизайн и цокъл E27 я правят директен и стилен заместител на стандартните крушки.
Ключови Предимства
- Висока светлинна ефективност — 1520 лумена с ниска консумация на енергия, намаляващи сметките за ток.
- Дълъг живот — До 15 000 часа надеждно осветление, намаляващо необходимостта от честа смяна.
- Мигновено включване — Пълна яркост веднага, без период на загряване.
- Екологична — Без живак и енергоспестяваща, допринасяща за по-зелена околна среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Светлинен поток | 1520 lm |
| Цветна температура | 4000K (Неутрално бяло) |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Филамент |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот | 15 000 h |
| Ъгъл на разсейване | 300° |
| Цветопредаване (CRI) | >80 |
| IP защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1x LEDVANCE Value Filament CLA100 LED крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





